Reakcia na: Ámos #166160:
"Cyklista je riadny ucastnik cestnej premavky, mas ho respektovat a ked si za nim, mas davat pozor na jeho reakcie a aj predvidat." - Ano a sucasne ma cyklista dodrzovat pravidla cestnej premvaky. Co vacsinou nerobia.
(nevadilo by mat viac kusov) - asi si precitam k nemu pokec tu na imhd
Ámos
a ked jazdis za nim a oproti ide auto, tak ho nemas predbiehat, ale pockat za nim udrziavanim jeho urovne rychlosti. Pomale auto by ta nenapadlo v takej situacii predbiehat.
A o cyklistickych chodnikoch v BA radsej pomlc.