Reply on: Hug0 #166156:
Inak celkom by ma zaujimalo, preco (A ako) sa zohnal len 1 kus toho mercedesu
(nevadilo by mat viac kusov) - asi si precitam k nemu pokec tu na imhd
(nevadilo by mat viac kusov) - asi si precitam k nemu pokec tu na imhd
A vlastne musel, lebo kartu treba raz za rok fyzicky aktivovať v DPB, aby na ňu bola možná kúpa električenky...
Ámos
a ked jazdis za nim a oproti ide auto, tak ho nemas predbiehat, ale pockat za nim udrziavanim jeho urovne rychlosti. Pomale auto by ta nenapadlo v takej situacii predbiehat.
A o cyklistickych chodnikoch v BA radsej pomlc.