Neviete, že dokedy je nastavené plnenie tej rámcovej zmluvy na 100ks SORiek?
(nevadilo by mat viac kusov) - asi si precitam k nemu pokec tu na imhd
A vlastne musel, lebo kartu treba raz za rok fyzicky aktivovať v DPB, aby na ňu bola možná kúpa električenky...
Andy
Ja si osobne myslím, že by to bolo proti logike celej BMK, ak by sa dalo platiť aj niečim iným. Banky tú kartu zrejme vydali preto, aby zarobili, a zarobia práve tak, že ľudia, ktorí si niečo zľavnené chcú kúpiť, si na ich účet musia vopred previesť peniaze. Ak by bola možná platba z inej banky, tak by to pre banku, ktorá vydala BMK nemalo zmysel, lebo by si nikto do ich banky tie peniaze kvôli kúpe električenky a pod. neprevádzal.