Reakcia na: Technopol #160348:
No v mojom som to vzal do uvahy, na konci o tom mas poznamku
Vacsinu liniek si riesil predlzenim (cize by si to urcite nevyjazdil), akurat nieco setris na L74. Zrusil si N31 bez nahrady.
TomJ
Mám ku každému jednu pripomienku:
810zssk: Nemyslel si skôr nechať 212 v úseku Zimný štadión - Hodžovo?
SORNB12: 41 by pri jazde spod mosta na Búdkovú musela mať prvú zastávku až na Zochovej, lebo od nástupíšť pod mostom sa dá odbočiť iba doprava, čiže by musela z obratiska vychádzať ako 70-ka, čím by minula nástupištia.