A na co ty motoráčky budou, když se zruší osobní doprava na regionálních tratí? Na Slovensku moc osobních vlaků nejezdí po zrušení tam bude jezdit skoro nic a na to snad není třeba mít tolik vlakových souprav. Nebo to bude jezdit na hlavních tratích?
Ámos
Daj ine riesenie a zaplat ho.
pokial viem dalsie bagety (dalsi tender na bagety) sa uz robit nebudu a koniec 810 na nasich tratiach pride tento rok. Aspon nieco take som zachytil na nejakom zelezniciarskom webe.
otazne je ci neake 861 pridu. zatial je okolo toho dost ticho.
?