Reakcia na: 810zssk #149563:
ja pokiaľ mám použiť električku tak jedine pri ceste do Karlovky a to s nástupom pod Nový mostom, do Rače na Vazovovej (z 31/39/94) alebo Pionierskej (z 98), do Ružinova na Miletičovej (zo 68), teda na miestach kde mám istotu, že do 4-5min mi príde električka na daný smer, v centre to naháňať je dosť nepraktické.
no.ev.di.
P.S.: Dúfam, že vieš o tom, že L50 B by musela pri ceste z Auparku ísť tak ako ide dnes, lebo späť od Auparku cez Viedenskú ísť nemôže.