Reakcia na: luky133 #145156:
6703 stale neumyta, poviem uz zajtra majitelovi ? ,nech to da do poriadku. 6705ke zase zacina blbnut diferencial na 3. naprave - tak to "rabká" pocas jazdy. 6701 som este nevidel v premavke. 6704 by uz mohli vycistit od tagov konecne !!!

m@rtin
To sice ano, ale to platí o všech autobusech, na které se vztahuje záruka. Za pár let si vše bude muset obstarat DBP sám a zvlášť u tohoto "space-Citaro" dizajnu bude všechno pěkně mastný. Jen třeba startér na Citelis stojí přes 30 tisíc. Čelní sklo stojí 100 tisíc a boční 30 tisíc korun. Kolik to bude u Mercedesu? Řádově víc.