Reakcia na: Turbo #14484:
Urcite stoji zrkadlo 40 000 Sk? To sa mi zda vela. A kvoli takej prkotine to uz hned posielat do Nemecka namiesto toho aby ho nechali este jazdit:) Nechcu Medaka nahadou testovat aj v inych mestach resp.DP po Slovensku ked to uz ma Slovenske EVC?
Riko
http://www.bratislava.sk/SAMOSPR/KOMISIE/2002-2006/POZVANKY/07/030312.HTM