Ani by som nepovedal. Vyhadzovať ťažké prachy za nové električky, keď staré sú ešte schopné jazdy + prijateľných rekonštrukcií je zbytočné. V mnohých mestách jazdia omnoho staršie vozne a tiež sa nehrnú do nákupu nových.
Cool... budeme mat T6S. ;)))
Riko
http://www.bratislava.sk/SAMOSPR/KOMISIE/2002-2006/POZVANKY/07/030312.HTM