Pre S499 plus ostatných:
Rekonštrukcia trolejového vedenia trolejbusov v obratisku Cintorín Ružinov:
http://www.dpb.sk/files/vyzva_cint_ruzinov.pdf
Na starom webe tam bola aj rekonštrukcia vedenia v obratisku Valašská/Gaštanová, len teraz to tam nevidím.
Rekonštrukcia trolejového vedenia trolejbusov v obratisku Cintorín Ružinov:
http://www.dpb.sk/files/vyzva_cint_ruzinov.pdf
Na starom webe tam bola aj rekonštrukcia vedenia v obratisku Valašská/Gaštanová, len teraz to tam nevidím.
Ike
ak si si všimol, tu sa DISKUTUJE a jediný kto nediskutuje a stále si melie svoje si ty... Nie som zodpovedný za ostatných diskutérov, ale osobne som ti napísal slušne koncipované otázky na ktoré si neodpovedal. Laminátke si doteraz neodpovedal na veľmi jednoduchú ba až primitívnu asociáciu so žemľami. Stále si melieš len svoje - Rakúšania sú najskúseneší, dobrí, milí, slušní a Slováci su hnusní paraziti, čo všetko zdevastujú a navyše sú nesvojprávni.
Čo sa týka hraníc, pokiaľ viem, jediní susedia Slovenska, čo mali problémy so vstupom SR do Schengenu boli dokonalí, milí a poctiví Rakúšania, takže reči o izolácii a o tom ožranovi si nechaj pre iných...
Ja s Rakúšanmi nemám žiadny problém, sú to milí ľudia. Ale tvoje názory a rozprávky o tom, ako by mali Rakúšania zachraňovať svet, kde sú premnožení lenivý neschopní Slováci sú SMIEŠNE...