Reakcia na: kecho #144444:
To čo je za sprostosť? -Vačšina výrobcov ponúka svoje vozidlá aj s možnostou na 1000mm -CZ výrobcovia Škoda a Inekon určite.
Siemens a Bombardier takisto - Dôkazom sú mestá Erfurt a Linz.
A vobec, ak by oslovili akéhokoľvek výrobcu na solídny počet kusov vozidiel, ochotne by vozidlo prispôsobil na tento rozchod.
-práve Aj pre hlášky takéhoto typu mám postoj aký mám.

Valec
Re #144374 Ik: Čo by zmenilo na veci, ak by pri tom označovači stáli obaja a len jeden by mal cvaknutý lístok? A pri každých dverách? Preto všetky T3ky (že v tomto prípade to bol trolejbus som si všimol) majú označovače oproti dverám, kde si ich nemusíš (ak je viac ľudí) hneď aj všimnúť.
Re #144414 Mike: Z dlhodobého pozorovania sa označovače blokujú vždy, keď prestane na transparente svietiť čas a pásmo.