Reakcia na: Ike #144390:
keďže poznám rýchlosť akou sa dá ísť autom a čo všetko sa dá vďaka autu stihnúť za kratší čas ako MHD (aj keď nie vždy, keďže hľadaním parkovacieho miesta zabiješ dakedy tiež dosť času a nakoniec parkuješ od miesta kam si chcel dojsť aj 750m), takže nemyslím, že by som mal problém s dodržovaním rýchlosti.
Ik
A vždy hľadajú všemožné výhovorky prečo ten lístok nebolo možno označiť. Pri tom vedome cestujú na čierno. Jednoducho sa mi to nepáči a všetky tie dôvody mi prídu iba ako výhovorky. Samozrejme netvrdím, že všetky pokuty boli udelené spravodlivo a postup revízorov je vždy spravodlivý.
Viem, že u nás v BA je to 15s, ale inde netuším.