Nějak mi to z rozsáhlé diskuse ve věci Mercedesů není jasné:
Kolik je nyní v Bratislavě 15-metrových autobusů Mercedes Citaro O 530L ? Jeden, nebo více vozů ? Budou ještě další dodávky, nebo je to jen jednorázová dodávka ?
Ještě by mně zajímalo, jestli jsou v Bratislavě i jiné autobusy Mercedes ?
Bylo uvedeno, že od 17.2.2003 jezdí O 530L na lince 21, a dokonce zdarma. Platí tato informace stále ?
Kolik je nyní v Bratislavě 15-metrových autobusů Mercedes Citaro O 530L ? Jeden, nebo více vozů ? Budou ještě další dodávky, nebo je to jen jednorázová dodávka ?
Ještě by mně zajímalo, jestli jsou v Bratislavě i jiné autobusy Mercedes ?
Bylo uvedeno, že od 17.2.2003 jezdí O 530L na lince 21, a dokonce zdarma. Platí tato informace stále ?
Veď porozprávaj niečo bližšie, čo v článku nebolo ...
Turbo
Co ja viem. Verejne to nebolo, dostli sme pozvanku ako KPMHaRD. Boli tam rozni odbornici, ako aj par ludi z DPB. Dalej sam Lunacek. Kecalo sa, bla bla bla. Snivali o metre, o tom ako sa MHD prepoji na region po zeleznici, etc... Same sny. Nech sa uz konecne zobudia a zacnu stavat elektrickovu rychlodrahu!!! Vid Praha - Barrandov, Brno - Lisen, etc...