Reakcia na: 810zssk #143732:
Z Dunčovho príspevku nebolo jasné, že by myslel iba zst. na znamenie. Áno v prípade zastávky na znamenie mačkať všetko, prednostne však tlačítko, kde je napísané "stop".
Ked je zastavka standardna tak tam samozrejme mackat netreba nic.
Apropo, keby na mna sofer vysiel s tym ze preco to stlacam tak ho obratom poslem niekam ja, nech si v tom spravia poriadok v DPB, ja to nie som povinny riesit.

kecho
- od 1.1. tuším už nie je povínné duálne zobrazovanie cien
Re no.ev.di. #143725 : no nezdá sa mi, že by Záporožská bola nejako mimoriadne ďaleko a RTG mimoriadne veľkým počtom ľudí využívaná, aby kvôli tým ľuďom bolo potrebné zriadiť novú zastávku. potom by bolo snáď dobré zrušiť "Dvory", lebo na nadjazd je to z tých panelákov ďaleko... alebo robiť zastávky každých 150 metrov, aby to ľudia nemali odnikiaľ ďaleko...