Reakcia na: Emo #143271:
Pretoze ma napada par dedin kde by si tie busy musel mat aspon dva na malicku dedinu.. A najma preto ze sa ti ludia co budu moct na ten pripojny bus vy... a pojdu IAD.
?
- o 8.02 uz byva skor prazdny) - medzitym neviem, ako to vypada
m@rtin
Na citybus.cz jsou starší informace. V roce 2009 bylo do Prahy dodáno 67 Sorů NB12 3521-3587 a 33 kloubových Sorů NB18 6601-6633. Každý rok by měla dorazit podobná várka a příští rok snad k tomu navíc 20 hybridních kloubáků.