Reakcia na: MatejBA #143260:
Ja som na návrhy MHD písal, že či by nemohla jazdiť od 13tej resp. 12tej avšak neodpovedali, no o mesiac na to sa extrémne zvýšil interval na 6 min
?
?
- o 8.02 uz byva skor prazdny) - medzitym neviem, ako to vypada
Mike
Toto sa tu rozoberalo už tisíce krát a všetko k veci už bolo veeeľa krát napísané a vyargumentované. A Nie len od Duča ale aj iných šotodetí.