Reakcia na: Lubomir #143243:
Podla tohoto ma DPP 40 x SOR NB12 a 10x SOR NB18 http://www.citybus.cz/fotodatabaze/evidence/main.php?strana=7&provozovatel=10&vozidlo=AutobusTri plynove SORy NBG12 by mali jazdit v Tabore. http://www.csad.cz/modules.php?name=article&sid=5723
Lubomir
Kedy a kde z tendrovych podmienok vypadli pocty dodanych kusov daneho typu ? Ved sor tych klbakov zatial vyrobil len malinko... dva prototypy, par primestskych pre veoliu, nitrianske, presovske a ma zazmluvnenu Prahu, kde ale neviem, ci uz vobec nejake dodali...
Co mam informacie, tak uz vsetky nitrianske absolvovali reklamacie u vyrobcu... to sa mame na co tesit.
A to nehovorim o fakte, ze plynove NB Sorky na CNG zatial neexistuju v klbovom prevedeni a mam dojem, ze som nevidel este ani plynovu 12ku.
Takze ak bude aj treti tender, pojde o dalsi typ od ineho vyrobcu... pekne...
A na zaver otazka... nevie niekto, sko to vyzera s tou GO Ikarusov 415ok ? Budu sa robit aj 435ky ?