Reakcia na: Mike #143164:
67 a 87 - podľa mňa má vlčák pred svojou cestou už vopred rozmyslenú cieľovú zastávku nie iba oblasť. Takže si nemyslím, že by vznikali omyly typu "myslel som si, že to ide cez Ružinovskú". Ale dá sa o tom diskutovať.
Možno by sa dalo uvažovať napr. nad názvom Ostredky, aby to bolo presnejšie.Čiližská - o tom sa dá tiež diskutovať, či by to u 79 prekážalo, alebo nie. Zatiaľ sa na trolejbusoch nepoužíva Vrakuňa ako názov oblasti, čiže tam by sa ani nemuselo premenovávať...
810zssk
1. Zrusit nie, pozastavit dopravu ano.
2. Priciny pozname, niektore su neriesitelnejsie.
3. Naozaj je draha? Ja si zas myslim ze je prilis lacna (inymi slovami - ak by to zvysilo kvalitu zeleznicnej dopravy tak si viem predstavit drahsie cestovne, minimalne na dlhe vzdialenosti). S komfortom suhlasim, treba to zmenit.
4. Pokial nie je neprejazdna cesta medzi stanicou a obyvanym svetom ?
5. Ako by si to chcel riesit?