Andy008: dohodnute !!! 
btw. tel. c. tu nedavam nikomu (maju len 3 ludia a to ich musim relativne dobre poznat a doverovat im tu).
Ale po dnesku sa mozno medzi nich zaradis !
Tesim sa uz na vecer ! Cca. kedy asi planuje sprilet ? Aby sme vedeli, kedy Ta vyzerat.

btw. tel. c. tu nedavam nikomu (maju len 3 ludia a to ich musim relativne dobre poznat a doverovat im tu).
Ale po dnesku sa mozno medzi nich zaradis !
Tesim sa uz na vecer ! Cca. kedy asi planuje sprilet ? Aby sme vedeli, kedy Ta vyzerat.
Ale planujem kupit Golf Variant TDI, ale az ten novy co ma prist v 2004.

Andrej (Anndy008)
O.K. no tu som myslel - som si neuvedomil, ze to je cintorinska ulica.
Jasne - tak mozno pridem - mozno neskor - ale mi aspon povedz, ako vas spoznam - nechce sa mi patrat a pytat kazdeho "podozriveho", ci je to on. Ked nechces verejne - mas tu email na mna.
Jo maju tam dobry tusim oravsky steak - minule som si pochutnal, takze asik priddem (ak ma nezmoze lenivost) - mam odvcera chut