Uvěď mi prosím v čem jsou lepená skla, nižší podlaha o 5cm, když není nízká úplně a dveře otevírající se dovnitř dost výrazné pro cestující. Já odpovím za tebe. Vůbec v ničem.
Mě je jedno kolik lidí semnou souhlasí nebo nesouhlasí. U mě jsou rozhodující hospodářské výsledky Ikarusu a Karosy a to vypovídá nepřímo o kvalitách vozů, chování managementu a starostlivost o zákazníky. Toť vše.
Mě je jedno kolik lidí semnou souhlasí nebo nesouhlasí. U mě jsou rozhodující hospodářské výsledky Ikarusu a Karosy a to vypovídá nepřímo o kvalitách vozů, chování managementu a starostlivost o zákazníky. Toť vše.
Ja sa na tebe mozem iba smiat, si trulko c. 1 a ja sa nestacim smiat na tom co pises. Pozri sa kolko ludi s tebou suhlasi a kolko ti oponuje.... Si ako sicko s jeho zmenou rozhcodu... :-)))
m@rtin
Nápodobně, tvá obhajoba Ikarusů fascinuje i mě. Samozřejmě, že cestujícímu je úplně, ale úplně jedno jestli jede Ikarusem 435 nebo Karosou B961. A nechtěj mi tu psát o lepených sklech, o 5 cm. nižší podlaze nebo to, že má Ikarus dveře otevírající se dovnitř. Nechtěj mě rozesmát.
A mohu ti s klidem říct, že pro kulturu cestování jsou ty pražské Karosy daleko příjemnější než bratislavské Ikarusy. Ale to víme kým je........DPB