Turbo:
Nápodobně, tvá obhajoba Ikarusů fascinuje i mě. Samozřejmě, že cestujícímu je úplně, ale úplně jedno jestli jede Ikarusem 435 nebo Karosou B961. A nechtěj mi tu psát o lepených sklech, o 5 cm. nižší podlaze nebo to, že má Ikarus dveře otevírající se dovnitř. Nechtěj mě rozesmát.
A mohu ti s klidem říct, že pro kulturu cestování jsou ty pražské Karosy daleko příjemnější než bratislavské Ikarusy. Ale to víme kým je........DPB
Nápodobně, tvá obhajoba Ikarusů fascinuje i mě. Samozřejmě, že cestujícímu je úplně, ale úplně jedno jestli jede Ikarusem 435 nebo Karosou B961. A nechtěj mi tu psát o lepených sklech, o 5 cm. nižší podlaze nebo to, že má Ikarus dveře otevírající se dovnitř. Nechtěj mě rozesmát.
A mohu ti s klidem říct, že pro kulturu cestování jsou ty pražské Karosy daleko příjemnější než bratislavské Ikarusy. Ale to víme kým je........DPB
m@rtin
Ne Solarisem se nevozím denně, jel jsem s ním asi tak 15X-20X. V momentální době je po technické stránce lepší než Citybus, ale je to dáno 5-ti ročním odstupem ve výrobě. Solarisy rád nemám, protože se mi nelíbí-robustní, americké, futuristické.......
Pakliže je dost minimální rozdíl pro cestujícího mezi Karosou 700 a 900, tak potom klidně mohu napsat, že pro cestujícího není ani takový rozdíl jako mezi Karosou 700 a Ikarusem 435. Dnešní autobusy musí splňovat určité podmínky a to je bezpečnost, pohodlí, informační systémy, čalouněná sedadla, protiskluzové podlahy, ekologické motory apod. A toto vše Karosa 900 splňuje. At se ti líbí či nelíbí, tak Karosa 900 oproti Karose 700 skok představuje a za málo peněz.
Nechytej mě za slovo. Víš jak jsem to mysle, že nefungují. Nefungují, tak jak by měly a jak by se na výrobek přelomu 21. století slušilo. Jak ze strany spolehlivosti, tak ze strany chování managementu firmy.
Poslední větě moc nerozumím. Pokud budu neúplatný podnikatel v oboru veřejné dopravy, tak mi nikdo nic nevnutí tomu věř i v ČR. A pokud si budu stát za Ikarusy tak je seženu a nepotřebuju k tomu distributora Karosu.