Andrej:
Cestující pozná komfort mezi 700 a 900!
Já taky nepovažuju za vhodné, aby DPB nakupoval Citybusy. To jsem netvrdil.
To, že DPB vyřadil 1 autobus starý 4,5 roku je důkaz strašný údržby vozového parku. Takhle se mrhá penězi.
Srovnávat I412 a Citybus ano, srovnávat Superb a Passat ne, protože jde o jinou třídu vozidla.
Pokud považuješ to, že Praha nakupuje vozy z Mýta už 55 let za problém, tak tě opět nechápu. My žádný problémy s vozy nemáme. Porouchaných autobusů je minimum, většina jich jezdí, řidiči a automechanici díky jednoduché skladbě vozového parku přesně autobusy znají........ A to já za problém nepovažuju, naopak považuju za problém, když se v DP vyskytuje více druhů vozů=vyšší náklady.
Cestující pozná komfort mezi 700 a 900!
Já taky nepovažuju za vhodné, aby DPB nakupoval Citybusy. To jsem netvrdil.
To, že DPB vyřadil 1 autobus starý 4,5 roku je důkaz strašný údržby vozového parku. Takhle se mrhá penězi.
Srovnávat I412 a Citybus ano, srovnávat Superb a Passat ne, protože jde o jinou třídu vozidla.
Pokud považuješ to, že Praha nakupuje vozy z Mýta už 55 let za problém, tak tě opět nechápu. My žádný problémy s vozy nemáme. Porouchaných autobusů je minimum, většina jich jezdí, řidiči a automechanici díky jednoduché skladbě vozového parku přesně autobusy znají........ A to já za problém nepovažuju, naopak považuju za problém, když se v DP vyskytuje více druhů vozů=vyšší náklady.
Ja sa na tebe mozem iba smiat, si trulko c. 1 a ja sa nestacim smiat na tom co pises. Pozri sa kolko ludi s tebou suhlasi a kolko ti oponuje.... Si ako sicko s jeho zmenou rozhcodu... :-)))
Andrej (Anndy008)
Mne nemusis vyvracat blby pocit z citybusu. Totiz to nemozes. Proste ho mam a basta a nie je to ani tvoja chyba, ani moja -je to proste fakt (a hlavne subjektivny). Asi taky, ze tebe pripada design solarisu moc futuristicky a nepaci sa ti - a tiez ti to nevyvraciam, aj ked si myslim opak (je asi tak 100x krajsi, ako napr citibus :D).
Preco by som nemohol opovrhovat karosami (aj ked nimi osobne neopovrhujem, len si myslim, ze su aj lepsie busy za porovnatelne ceny, ktore by tu mohli jazdit a nie je vobce dovod sa viazat len na nu), aj ked tu mame sunky. No povedz mi, co je aspon na jednej takej karose vynimocne, co nema, alebo nemoze ponuknut iny vyrobca (solaris, mercedes, ikarus, volvo, vanhool, etc...) - ale chcem len potvrdene fakty a nie tvoje domienky.
Neviem, ako si prisiel k tomu, ze ikarus nefunguje? Pod k nam a pozri si, kolko funguje ikacov a kolko karos - a musis uznat, ze maju rovnaku (ne)udrzbu. (aj ked uznavam, nie je to zrovna dobre porovnanie).
A s ikacmi v CR. Ved ikarus bol (je) clenom irisbusu. Takze je celkom dobre mozne, ze by ho vase DP aj rady kupovali, ale nedostali sancu - proste v ramci jedneho koncernu sa proste pretlacovala karosa. Takze je celkom mozne (nemam to samozrejme potrvdene), ze karosa u vas "vitazi" nie svojim pristupom k zakaznikovi, inymi praktikami.