Reakcia na: Igorko #14006:
No vidis, to som nevedel. Takze na DD v pohode vyjde aj vlnity plech. Otazka je teraz taka, ze co byto spravilo so zrychlovacom po 2.5 km brzdni EDB. Vyskovy rozdiel medzi zastavkou Molecova a konecnou je 100 metrov. Chudak zrychlovac, ten by si pri jazde dolu teda uzil!
Turbo
Ja by som to az tak na vodica nehadzal, samozrejme, je najjednoduchsie zvalit to na neho, podla mna tam nenesie 100% viny. Akoze ak viete ako funguje rucny radic a co sa na nom stane ak ho nahodou "pretocite" (co sa stalo, napr. na 7929+7930) tak potom vam je jasne ze moze to byt hocicim.