tentok. Ak nie si študent, môžem ti odporučiť,len celoročnú elinu. No skús tu sťažnosť napísať na DPB, lebo je to naozaj nezmyselné, nech aspoň zmenie typ lístku na 30min.
. Hlavny dovod zrusenia 517ky boli prave peniaze!!!
?
[Musim sa priznat, ze aj ja som writer - v zime kreslim na zarosene okna prstom slniecka]
), niektori su totalne krepi. IMHO dispeceri sa vozia na autach a nie v MHDcke... takych volam DIBUSTi (dispecerski buzeranti s telefonom).
Myslim sa pise s y, nie je sa pise osobitne. Inak celkom v poho
J
Sorry za ten OT ale chcel som vysvetliť svoj postoj papyrovi a iným východniarom.
martin #13967 : keby si si ty nerýpol, asi by si nezaspal. Potrebuješ vytvárať konfliktné situácie