No raz darmo, nočáky sú vizitkou Bratislavy. Ale horšie je, že pomaly sa intervaly denných liniek začínajú približovať intervalom nočákov... Kto mi neverí, nech sa potom nečuduje 9.1.2001... So stavom vozidiel je to také všelijaké - niektoré vozy sú na tom veľmi dobre, niektoré veľmi zle.
Info o 7070 pridám do galérie spolu aj s ďalšími novinkami zrejme v piatok. Btw, 7070, čo ešte jazdí je teda 7070 s predkom 7045?
Info o 7070 pridám do galérie spolu aj s ďalšími novinkami zrejme v piatok. Btw, 7070, čo ešte jazdí je teda 7070 s predkom 7045?
Peter P.
Odporúčam vám navštíviť Prahu aj pre možnosť vidieť prototypovú T II, ktorá do roku 1978 premávala v Bratislave. Toto vozidlo s evidenčným číslom 6002 je zrekonštruované s maximálnou citlivosťou a precíznosťou. Dúfam, že rovnako bude v budúcnosti vyzerať aj naša 215-ka.