Aj tak môžeme sa tu hádať koľko chceme, nič nevyriešime. Bez tak si nepomôžeme. L133 nieje problém. Problém je v kvalite električkovej trate, prípadne riešenie extrémnych situácii, viď. zapadnutie Tedomu do koľajiska. Z KV sa ináč ako po ceste dostať nedalo. Tá bola preplnená. Ja som práve v ten čas šiel za Weiglom na prax. No bohovi riešené. Posielali tam vozy zo 7Otky, ktoré ostali stáť okamžite pri otočení cez koľajisko, nakoľko tam bolo plno. Takže chcelo by to zvýhodniť MHD v celom meste. Hlavne čo sa týka autobusov a znížiť počty križovania cesty a električky, resp. skvalitniť prejazdy a možno aj pridať semafory (ako na vlakovom priecestí), nedávať tam tie gumové debiliny, minule som skoro skončil v koľajisku s autom, nakoľko pri jemnom pribrzdení sa to kĺže a dosť výrazne ☠
Papyr
1) a to je dovod na to, aby sme celej SUCASNEJ generacii poplietli hlavy zbytocnym precislovanim? A to je dovod na to, aby sme precislovali DVAKRAT s odstupom par rokov?
2) Prosim ta, nezosmiesnuj sa. Oblastne cislovanie mi moze nieco povedat, ak stojim na zastavke v centre. Ak stojim kdekolvek inde, co mam z oblastneho cislovania? Ked stojim v Devinskej a mam tam linky 20, 21, 22, 28, ako mi oblastne cislovanie pomoze zistit, kam idu?
Ospravedlnujem sa za CapsLock, ale musim to napisat velkym, aby to konecne pochopili aj autisticke mozgy:
OBLASTNE CISLOVANIE JE VYPLOD MODROGUMNEHO SOTOUSSKEHO AUTISTU, KTORY SI MYSLI, ZE KED LINKY NIE SU USPORIADANE PODLA JEHO, ZE JE TO NEPREHLADNE A NEPOUZITELNE. PRAVDA JE TAKA, ZE PRINOS OBLASTNEHO CISLOVANIA PRE CESTUJUCEHO JE NULOVY, JEHO ZAVEDENIE VSAK ZBYTOCNE SPOSOBILO ZNIZENIE POVEDOMIA CESTUJUCICH O SIETI LINIEK MHD A TEDA ZAFUNGOVALO AKO FAKTOR ODRADZAJUCI OD MHD.