To uz zase eliny z krasnan zacinajuce spicku poobede neberu ludi uz od ZST vinohrady (linka9) ?? Som tam dnes stal a o 13.02 isla 7943-44 ako linka 9, na transparente mala napisane Karlova Ves (teda ziadna sluzobna jazda) ale na Vinohradoch nezastavila...
tr3mp
btw, co myslite, je lepsie ist z race do petrzalky 59 po racianskej alebo pri zvaracaku presadnut na 98 (pri situacii na sancovej, nie vseobecne myslim)