Reakcia na: no.ev.di. #133383:
Tu máš trať aj železničnú stanicu Suchá Hora. Trať šla samozrejme až do Poľska pôvodne.http://oldmaps.geolab.cz/map_viewer.pl?z_height=500&lang=cs&z_width=900&z_newwin=1&map_root=3vm&map_region=75&map_list=4263
kecho
Re #133340 no.ev.di.: Mickiewiczova-29.8.-Dunajská... možno by stálo za pokus urobiť zo Štefánikovej namiesto 2+2 nanovo 3+1 v jednom smere s tým, že 1+1 by boli bus pruhy a v druhom smere zákaz igk