Reakcia na: gagarintomik #127881:
sefe, neviem ktory si bol ty, ale ked si tam stal, tak si urcite videl, ze inac to neslo...bus s rusnom boli na seba tak nelepeni, ze ked zacali rusen posuvat, tak isiel aj bus...ako by si to urobil ty???
)
Ike
Na to nemusím byť odborník v dopravných spojoch, aby som vedel, že semafory, možno v kombinácii s odpočítavacími semaformi, by zlepšili aj individuálnu dopravu a v kombinácii s preferenciou MHD by sme určite zredukovali zápchy.
To, že mesto kašle na ľudí vidíme nielen v doprave, ale aj v iných oblastiach, viď nedávno zverejnený rozhovor s naším pánom prímátorom. To PKO teátro (s predskokanmi hokejová hala a Starý most) hovorí za všetky drobné.