Reply on: UT #127961:
lebo zeleznicne priecestie sluzi na to aby tam stali vozidla vsak? Rusnovodic je vestec a vedel ze autobusu zdochol motor a nepohne sa odtial. A samozrejme lokomotiva zabrzdi na 10 metroch ved isla "iba" 60-kou... ?
To iste čo spravili s busom tak to spraviť s rušňom a ne s busom:D
)
Ike
Na to nemusím byť odborník v dopravných spojoch, aby som vedel, že semafory, možno v kombinácii s odpočítavacími semaformi, by zlepšili aj individuálnu dopravu a v kombinácii s preferenciou MHD by sme určite zredukovali zápchy.
To, že mesto kašle na ľudí vidíme nielen v doprave, ale aj v iných oblastiach, viď nedávno zverejnený rozhovor s naším pánom prímátorom. To PKO teátro (s predskokanmi hokejová hala a Starý most) hovorí za všetky drobné.