Reakcia na: stevo #126719:
Na zaklade coho tvrdis, ze bola "akoby som mal klapky na ociach"? Mal som iny nazor a argumentoval som.Ano, googlit sa da, ale niektore veci sa googlia tazko.. Ja som za zachovanie tohto fora, ale zaroven vytvorenia fora kde bude mozne prispievat iba normalnym ludom co nebudu sirit svoje paranoidne teorie o sprisahaniach a nebudu nadavat na to ze sme na par tyzdnov dostali NP klbak.

irizar
A s výmenou cestujúcich tam tiež nie sú problémy, dokonca ani tam kde má autobus iba jedny dvere. Jednak tam pomer užívateľov VHD a IAD je trošku iný než u nás a jednak bežní Briti čakajú na zastávke disciplinovane v rade (!) kým ľudia nevystúpia, namiesto aby sa ako u nás dovnútra rvali ako divá zver...