Reakcia na: Emo #126666:
Ako myslíš, že uniká zmysel testovania?
Nie je to tak ako som napísal + toto testovanie konkrétne i dôvod navyše.
Ale ako som písal testovať by sa malo hlavne v zime a v lete pretože vtedy sa ukáže ako ktorý bus vhodný.
Samozrejme aj iné náležitosti ako rýchlo sa obmenia cestujúci, nástup, výstup ale tu sa to skresľuje lebo do skúšobných busov sa ľudia tlačia aj ked nemusia - lebo každý "aha aký nový bus podme aspoň jednu zastávku".
Ale neboj, vesmirny ludia a Anjeli Svetla uz za chvilu pridu s Mercedesmi
Emo
E-e, nepochopil si. Tie testovačky sú dobré na otestovanie vozidla v podmienkach daného mesta. Je to výhodné jednak pre výrobcu (aby mohol vychytať prípadné muchy) ako aj pre dotyčný DP (výsledky testovania zavážia pri rozhodovaní o kúpe).