Reakcia na: Peon #110042:
"Nepoznám automaty ZSSK. Dá sa v nich platiť aj platobnou kartou alebo len v hotovosti?"Nedá. Na automatoch je síce nápis "Prilož kartu", ale ide len o kartu servisného technika.
Aspoň že Záhradníka osvietilo ? ? ? ?
Ike
http://tinyurl.com/svetelnakrizovatka
aj tak si myslim ze to malo byt radsej riesene kruhovym objazdom, ale aj svetelna krizovatka je v tomto pripade megamegamegauspech...