Chcem sa poinformovať, ako to je keď cestuje osoba ŤZP tu u Vás v Bratislave. Má bezplatnú prepravu? Treba niečo vybaviť?
Postačí sa len preukázať preukazom ŤZP? ?
Vopred Ďakujem za odpoveď. ?
Postačí sa len preukázať preukazom ŤZP? ?
Vopred Ďakujem za odpoveď. ?
Aspoň že Záhradníka osvietilo ? ? ? ?
Ike
http://tinyurl.com/svetelnakrizovatka
aj tak si myslim ze to malo byt radsej riesene kruhovym objazdom, ale aj svetelna krizovatka je v tomto pripade megamegamegauspech...