Reakcia na: S499.1023 #103248:
A este mi povedz koho si myslel pod 'ste', kedze vtedy som bol sam...
Len neviem ci zaroven zacne hned aj rekonstrukcia, alebo sa z nejakeho dovodu este pocka - lebo v dnesnom "baliku vyluk"
informacia o vyluke nepribudla.
S499.1023
A bolo to tak, že nikto nič neoživoval, ale ing. Konárik to svojvoľne nechal naprojektovať bez možnosti zmeny rozchodu.