Ludkovia inak zajtra kto mozete, vyhnite sa vjazdu na dialnicu D1 z Lamaca a ak idete zo zahoria zidite dole uz v Lamaci, mozno aj skor oplati sa to - pri OMV pumpe uzavreta cela dialnica a tym padom 2 pruhy tam idu do 1 -> zajtra to bude masaker. Vodicom linky 21 odporucam vypytat si jazdu odklonom na dispecingu. Usetri to nejaky cas. Radsej ist cez Lamac smer tesco po starej ceste.
Emo
Nejak nerozumiem, ako to súvisí s dĺžkou, ale dobre... ?