citali ste v Bratislavskych/Staromestskych novinach aky humus chcu postavit v podhradi? Nejake nechutne panely nahadzane na seba ako nejake domino, fuj to moze vzniknut iba u nas...
Hej, to viem, ze treba stat ponize, ale ja sa stavam ponize hlavne preto, aby som mal dobry rozbeh do krizovatky, nech nemusim pod vzdusnou naslapovat, i ked viem, ze tam elektricky maju "Z", ale naco, ked netreba.
Lebo ak chytis za seba 12/8 a brzdis ju, tak potom to nemusi dopadnut dobre 
KLF
Grafikony (a cela moja hadka a Jurom): OK, ujasnime si teda s cistou hlavou co grafikon vlastne je a kto tym co myslime, aby sme mali jasno, ci nepiseme kazdy o inom.
Ja myslim TO, co dostavam ked idem do sluzby v kabele, kde mam odchody zo zastavok s cislami poradia. V podstate tam je skoro to iste co pre verejnost, ale je tam aj poradie. No a na tom nevidim nic tajne, resp. nevidim v tom logiku, co na tom moze byt tajne, keby sa napr. Janko Mrkvicka dozvedel, ze 5/14 ide o 5:52 z Krasnan (priklad).
Mozme o tom teraz pokecat v klude. Juro mozes sa zapojit.