Nevie nahodou niekto daco o tom, co sa stalo dnes na starom moste v BA okolo druhej poobede bo ked som tade siel 95, tak tam stal sprieceny 435 48xx-newm, [naburany jak 2812 na ivanskej/trnavskej] s jeepom ciernej farby-ako sa to stalo??? jak mohol vletiet dzip do cesty 435 60km/h na hlavnej??????[linka 95]

Mikimaus
Vychadzal som z mojej verzie § (vid #95889). Je to opensource ? , tak kludne doplnujte ? Dopravno planovacie su od Ike #95933)