Reakcia na: Ike #100748:
To s tou právou a školami si napísal vynikajúco ? ? to isté mu hovorím aj ja a on nič, furt si melie svoje. ? Pozitívum toho vlaku bude, že možno nebude treba stavať električkovú trať cez Karadžičovu a Dostojevského rad ale električka pôjde k SND kde bude vlak stáť a bude tam električka mať konečnú čo by bolo vynikajúce a mohla by sa tam točiť napríklad 11 a 12. ?
Ike
1) ked sa rozpravas s "deckom" preco teda pouzivas kopec cudzich slov? riesis si nejake komplexy, ze sa vyvysujes nad cloveka co ma o polovicu menej rokov ako ty?
2) CIM je (odpovedz konkretne) tvoj nadvlak vyssia kvalitativna kategoria?