Takže se Škodovce povedlo opět vypustit některé snímky už dnes - tramvaj 15T je tu!
http://www.skoda.cz/images/1439.jpg
http://www.skoda.cz/images/1440.jpg
http://www.skoda.cz/images/1441.jpg
Vnější nátěr není ještě konečný. O něm se stále bude ještě jednat - v jednání je utlumení černé barvy nad okny s přidaným červeným pruhem namísto černé a možná dostane žluté sloupky okna řidiče.
Interiér by měl projít anketou mezi Pražany. Buď laděný do dřeva nebo klasický pražský.
http://www.skoda.cz/images/1439.jpg
http://www.skoda.cz/images/1440.jpg
http://www.skoda.cz/images/1441.jpg
Vnější nátěr není ještě konečný. O něm se stále bude ještě jednat - v jednání je utlumení černé barvy nad okny s přidaným červeným pruhem namísto černé a možná dostane žluté sloupky okna řidiče.
Interiér by měl projít anketou mezi Pražany. Buď laděný do dřeva nebo klasický pražský.
m@rtin
http://zpravy.idnes.cz/foto.asp?r=praha&foto1=JW210e49_102318_6965880.jpg
Tohle je ten návrh, co prosák na k-reportu. Následně ho uveřejnila MF Dnes v denním tisku. Přesto se stále nejedná o oficiální verzi. Ta bude vypadat přeci jen jinak. Proto tento návrh ber s rezervou. Vesměs bude vypadat trochu jinak čelní sklo, světla, zakrytování podvozů a barevné schéma. Barevné schéma nakonec vyberou Pražané v anketě.
Každopádně se dá z tohoto obrázku vyčíst koncepce uložení podvozků.