Reakcia na: Ámos #100335:
Ako prepáč, ale o tej novej električke NIČ nevieš. Ako teda môžeš vediéť, že za tú sumu mohli mať lepšie stroje? Môžeš uviesť konkrétne nejakú inú električku spĺňajúcu podmienky 100% nízkej podlahy, 100% adhézie a 100% voľne otočných podvozov v cene nižšej, než 68 mil. CZK / 30 m?
riesilo by to aj domacich aj cudzincov... a ide sem aj linka z HLST
ivanbuto
Netreba sa podceňovať, totiž práveže niektoré z existujúcich riešení v BA sú celkom dobré, aj také, ktoré by nám v zahraničí závideli.
Ak si ešte nečítal túto štúdiu, tak odporúčam:
http://cde.ecn.cz/projekty/doprava/rizeni_poptavky_po_doprave/rizenipoptavkydp.pdf