Reakcia na: 810zssk #172276:
zle si ma pochopil tu sice nastane kolaps ale napr v ruzinove stale jazdi 8 a 14, do race 3, a 11, na zlate piesky 2 a do centra aj 13, keby si mal spojnicu linky z dubravky do race a nieco sa stane na jednej z radial tak mas dve radialy bez obsluznosti elektrickou