Reakcia na: Mike #172232:
neviem inak, že komu a prečo vadili tak strašne Krasňany? Prv sa mali spojiť Jurák s Trnávkou, veď je to akoby jedna vozovňa. Inak z Juráku to je na Račianske mýto 4,3km, z Krasňany 3,65km a z Trnávky 4,48km, takže keď budú vozidlá vychádzať na L22,23,28,29,30 a 37 (dúfam, že sa L38 nedožije konca roka, takže ju nespomínam ani) tak sa nabehá zbytočne viac. Jediné čo bude kratšie budú výjazdy na L67,77 a 79. Inak už len keby bolo v Petržke miesto na SORky, tak by to mali o 400m kratšie (síce len, ale mali by) k linkám 28,29,30 a 37. Takisto by bola úspora keby sa L88 vypravovala z Petržalky a napájali by sa na trasu na Nám. hraničiarov v smere pod Nový most a v smer na ASMN na Lachovej, čo by bolo o 800m kratšie ako keď sa musia Solarisy trepať na ASMN, o Novom moste ani nehovorím.