Reakcia na: Ike #99331:
neda sa po rokoch upadku vsetko napravit za jeden den. momentalne sa zda, ze podnik je na spravnej ceste k uspesnejsej existencii. ?
len konstatujem ze MHD v BA nie je na takej urovni aka by mala byt - aj sluzby (teda hlavne)... na nove busy som zvedavy
ale musis uznat ze tie nase CNG kraksne nie su ani zachovale historicaky ani pohodlne vozidla ktore by splnali kvality 21. storocia