Veď hej, ale o tom som nehovoril. Teda hovoril ale ja som skôr myslel, že sa mu podarilo zefektívniť OLO a znížil počet zamestnancov o
frenky: Niekedy mi tu hovoria aby som si zložil ružové okuliare inokedy že som pesimista ☺ Neviem, ale skrz tú až nevraživosť medzi 4.DTP tak by som sa nečudoval keby niekto na Trnávke povedal Ik280 a Ik283 budú len na L90, L93, L94,...
Inak samozrejme, že už aj L81 a L90 jazdia cez ten nadjazd ponad Einsteinku.
ja neviem, ale proti homosexualom nemam nic.
Ale ked tak nad tym Matrtkom rozmyslam, ludi trpiacich schyzou, asi neberu nikam... Akurat tak na psychiatriu, do takej tej "penovej" miestnosti, aby si nesposobili poranenia...
He, "štvorpercentných" ale to sú homosexuáli nie postihnutý. Aspoň ja to poznám na túto časť spoločnosti, lebo tvoria akurát 4% spoločnosti. Mám pocit, že pri postihnutých je to číslo iné.
hm... poviem ti to na urovni, nie ako 12 rocny sopliak, co si riesi komplexy tym, ze robi to co uz zhruba 2 roky robi = otravuje, flooduje, zneuziva, klame, a pod.
Uz je to trapne. A nanajvys detinske. Skodis celemu iMHD a predovsetkym sebe.
Co si dokazujes tym ze klames a si tu inkognito?? Si na soferov, alebo co??? Najdi si babu, alebo vstup do klastora...
a nezabudni... na imhd plati stare dobre ČS heslo:
"Pravda víťazí"
naozaj ? nehovor ! a čo také zle robím ? čítal som viac člankov (skoro celé BA fórum) a boli tu aj "silnejšie" veci... a ty ma ideš blokovať za srandu ? sa uvedom ... vid iné članky čo o vás "bossovimhd" (alias maxibonzakov) niekedy pisu... vid( cital cele pozorne - #32517, #32399 !#32054 #26162 a tak dalej a tak dalej ☠ ☠
Konecne bude chodit 82 po Viedenskej a vyhne sa zapcham na Einsteinovej, v krizovatke Farskeho a v useku Farskeho-Stary most. dakujem za tuto zmenu. kedy bude na stranke novy cestovny poriadok pre 82???
Akurat ze za mna popisy nikto nenapise, ze Ak chces, poslem ti navod, ktory som ti uz pred rokom a pol posielal. Skoda, ze nebyt fotiek, mal by som tolko casu na doprogramovanie niektorych funkcii, ze by tu uz bolo kadeco naviac...
Vrtacik: Ale o tom, kto bude a nebude clenom timu, sa dohodneme viaceri A on nie je jediny, co meni nicky
Re #34358 Ámos Keynes: Pises, ako keby sa vozovy park DPB neobmienal len kvoli generalnemu riaditelovi To, ze mesto nedostatocne dotuje MHD sa nezmeni tym, ze tam pride novy riaditel. Jedine ak dokaze mesto presvedcit o potrebe poskytnutia vyssich dotacii...
Odborníkov na dopravu tam máme až až. Ten podnik potrebuje manažéra, ktorý vie prácu celého podniku zefektívniť, nie dopraváka, ktorý vie o riadení podniku ho*no. Pochybujem, že ten človek robil predtým v odpadovom hospodárstve. Ak sa osvedčil v OLO, tak by sa mohol aj v DPB. Ešte nedávno sme volali po Rybníčkovi.
A OLO na rozdiel od DPB svoj vozový park obmieňa a veru je v dobrom stave aspoň na pohlad. samé nové vozy, stariny len v zálohe.
A je pravdepodobnosť, že tento človek bude používať aj marketing. OLO má tiež v meste v podstate monopol a marketing používa. Ten potrebuje aj MHD.
Neviem, čo je to za človeka viem, že v OLO spravil veľa dobrého a tým, že ho začneme očierňovať tri mesiace pred tým ako má prísť do funkcie mu určite nepomôžeme. Na diskusnom fóre si daj zobraziť moje príspevky a niekde tam nájdeš aj článok o tom, čo sa mu podarilo v OLO.
Re #34335 Neni podstatné: Lebo je podstatné príjmať nových vodičov, keď starí odchádzajú.
Matrt: V pripade zaujmu o vysvetlenie vyhviezdickovaneho textu sa mi ozvi na ICQ, s najvacsou radostou ti ho napisem priamo a nezabudnem ti ani pridat bonus..
No zdravim, Matrt! Vidim ze si sa stale nepoucil odkedy si to tu predviedol naposledy a menis si prezyvky aj nadalej. Hm, tak co z toho vyplyva okrem toho ze by si sa mal dal liecit zo schizofrenie? Mozes si byt isty (a teraz uz fest), ze ta velka vacsina ludi znenavidi (tak polovica ta nenavidi uz teraz) a tvoja buducnost v iMHD, o ktoru sa tak vehementne snazis, neexistuje.
"Bohuzial, ak mas menej ako 18, tak si bud na 1000 000% isty, ze som starsi od teba, a moc sa nerozkrikuj a nenadavaj." - fajn, prave si s nerealnou (1000 000%) pravdepodobnostou dokazal, ze 14, alebo kolko mas ty mala b***a, je viac ako 17. Toto pred tebou este nikto nedokazal, tak si to vaz!!!
"Jaaa byt on tak uz si v ...." - heh, ak ty raz budes mojim sefom, tak ma mozes poslat hocikam, to ti rucim, lenze ako tak sledujem vyvoj na trhu prace, pocet volnych pracovnych miest je maly a nezamestnanost velka, tak neviem ci sa s psychickou poruchou niekde uplatnis na poste sefa. Prepac, viem ze niekedy je tazke pocut pravdu.
"Uz som prilozil, pssst, ale to je tajne" - Fakt? A aj sa to niekde prejavilo? Si si isty? A ak nahodou ano, tak si si isty ze to nebolo prvy a posledny krat?
No, Matrtecko, pekne si si to vyfarbil.. Mozes balit kufre. Nestojime o schizofrenickeho ****** co vie pisat len blbosti! Tak si chod radsej do izby ***** ******, aspon si spravis dobre a tu bude klud.
??? E?
Rozumel som dobre?
Sorry, neviem ako ich mam oznacovat, tak aby boli spravne pomenovane, lebo v tom sa ja nevyznam!
A navyse, aky uz len popis k tomu moze byt?
He? 4822 na "svojej" linke 90 pod mostom...
Alebo: Kindervajce 3515, caka na svoj odchod na L30! Hotovo! Konec! Finito!
?
Medzi prioritami mesta na roky 2004 – 2006 je i veľa položiek, ktoré súvisia s rozvojom systému mestskej hromadnej dopravy. Popri prostriedkoch z rozpočtu mesta budú financované aj z úveru od Dexia banky.
Až 210 miliónov si v rokoch 2004 – 2006 dovedna vyžiadajú technologické stavby Dopravného podniku Bratislava. Ide najmä o umyvárne vozidiel, modernizáciu dielní autobusov električiek a trolejbusov a plničku plynu. Medzi prioritami je aj vybudovanie trolejbusovej trate na Dlhé Diely, ktoré vyjde na 40 miliónov. Nemalé prostriedky si vyžiadajú rekonštrukcie električkových tratí. Pokračovať má vlani začatá obnova trate na Obchodnej, ktorá celkovo bude stáť až 110 miliónov, pričom má byť zmenená na jednokoľajnú a ráta sa aj s obnovou povrchov. V pláne je aj rekonštrukcia osemstometrového úseku električkovej trate v tuneli, ktorá si vyžiada 90 miliónov, ako aj obnova trate na úseku Námestie SNP – Hurbanovo námestie (50 miliónov). Nezanedbateľnou položkou sú aj náklady na modernizáciu a nákup nových električiek, autobusov a trolejbusov, ako aj nákup kombinovaných autobusov a trolejbusov. V rokoch 2004 – 2006 si obnova vozového parku Dopravného podniku Bratislava vyžiada viac ako dve miliardy korún. Ďalšie desiatky miliónov budú potrebné na investície do zariadení dopravného podniku, ako napríklad prevádzková budova dopravného podniku v Jurajovom dvore, brány, vrátnice, výpravňa, opravárenské priestory a iné.
V inom článku sa píše, že na:
Realizáciu prvej etapy nosného systému pôjde 1,9 miliardy korún
Rozšírenie Nábrežia L. Svobodu – 41,5 mil.
Rozšírenie Račianskej - 86 mil.
Vlárska – 70 mil.(ráta sa aj s trolejbusmi)
Bojnická – dostavba – 21,5 milióna
Mierová – rekonštrukcia 60 mil.
Kremeľská (realizované) 70 mil.
Galvaniho (z veľkej časti realizované) 126mil.
Mlynská – preložka - 25 mil.
Eisnerova – rekonštrukcia - 100 mil.
Hradská, Rázusová, Podunajská - 21 mil.
Rybničná (reko II. etapa) - 87 mil.
Tomášikova – predĺženie - 102 mil.
Budovanie cyklotrás – 24mil.
Televízny dohľad križovatiek – 30 mil.
Stavby cestnej svetelnej signalizácie – 75mil.
Rekonštrukcia Karloveskej radiály + zabezpečenie preferenciee MHD – 80mil. ( dokon.2008)
Rekonštrukcia Vajnorskej radiály s rovnakým cieľom – 90mil. (2009)
Rekonštrukcia Ružinovskej radiály s rovnakým cieľom – 80mil. (2008)
Osobne som zvedavý na tie 2 milardy do vozového parku. To už je asi aj s tými električkami pre Petržalku. Ale tie by mali dôjsť až v roku 2008 nie?!
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
d3k0
Vrtacik: Ale o tom, kto bude a nebude clenom timu, sa dohodneme viaceri
Re #34358 Ámos Keynes: Pises, ako keby sa vozovy park DPB neobmienal len kvoli generalnemu riaditelovi