Reply on: frenky #34357:
He, "štvorpercentných" ale to sú homosexuáli nie postihnutý. Aspoň ja to poznám na túto časť spoločnosti, lebo tvoria akurát 4% spoločnosti. Mám pocit, že pri postihnutých je to číslo iné.
Ak chces, poslem ti navod, ktory som ti uz pred rokom a pol posielal. Skoda, ze nebyt fotiek, mal by som tolko casu na doprogramovanie niektorych funkcii, ze by tu uz bolo kadeco naviac...
A on nie je jediny, co meni nicky 
To, ze mesto nedostatocne dotuje MHD sa nezmeni tym, ze tam pride novy riaditel. Jedine ak dokaze mesto presvedcit o potrebe poskytnutia vyssich dotacii...
Neni podstatne
Vrtacik: Ty si kamarat ?