Reply on: d3k0 #34301:
A načo tam ten smajl dávaš, keď Ti vadí? Mne sa veru veľa páči
je tam prechod cez elektrickovy pas, zrejme sa tej elektricke
Teda bolo by tam len parkovisko, kam by chodili vodici rano pre voz a vecer ho tam vratili.. Keby sa vyskytla porucha, tak by to odtiahli na Jurak..
).
tr3mp