Takto mi tu rannu havarku pri PKO opisal jeden kamos:
"isiel som 31 od televizie a reku idem skor, tak vystum na Lafku a pojdem
pesi na PKO, nech necakam na zime
vystupil som na Lafranconi a idem si pesi, nepocul som naraz, ale vidim ako
cela elektricka ludi vystupuje a ide
peso na PKO
je tam prechod cez elektrickovy pas, zrejme sa tej elektricke
rubol do cesty pri odbocovani do lava
a ta ho zramovala, nejaky zlty maly opel, vyzeralo ze sa nikomu nic nestalo,
len auto bolo asi 20 m od prechodu :)))"
"isiel som 31 od televizie a reku idem skor, tak vystum na Lafku a pojdem
pesi na PKO, nech necakam na zime
vystupil som na Lafranconi a idem si pesi, nepocul som naraz, ale vidim ako
cela elektricka ludi vystupuje a ide
peso na PKO
je tam prechod cez elektrickovy pas, zrejme sa tej elektrickerubol do cesty pri odbocovani do lava
a ta ho zramovala, nejaky zlty maly opel, vyzeralo ze sa nikomu nic nestalo,
len auto bolo asi 20 m od prechodu :)))"
).
d3k0
Vrtacik: Este raz budem musiet kvoli tebe premenovavat smajle, tak prides o HTML tagy, ok?