Reply on: Hovnival #34308:
zrusenie 4 DPA nepovazujem zrovna za stastne riesenie; jej vybavenie je sice dost mizerne ale z hladiska vypravy vozov sa pri jej existencii dost usetri na vyjazdoch a dojazdoch. Naopak by to pytalo este aj zriadenie vozovne (aj pre busy) v oblasti dupravky alebo okoli. Ale ak 4 DPA ma zaniknut, tak by som to odhadol najskor na politicke tlaky - kedze o dane uzemie maju asi zaujem neake financne zaujimavejsie skupiny a najjednoduchsie ako ho uvolnit bude vozovnu proste bez nahrady zrusit...
Okrem toho v ramci celeho iMHD mas updaty v priemere castejsie ako kazdy den, staci si pozriet kazde mesto
Ak by bol kazdy den update, z hornej casti Uvodnej stranky by zmizol skor, ako by si ho pozrela polovica ludi. Takze tolko k updatom
hefec