Hohoho v DPB sa nam trasu stolicky... ? od 1.3. by mal nastupit novy general (viem o koho ide ale to nemozem zverejnit) a jeho plany su zrusit velku cast administrativnych pracovnikov a podla vsetkeho by sa mala rusit aj 4.DPA ktora by mala byt rozpustena medzi 1.DPA a 2.DPA... ? a hlavny ciel je vykopat ludi ktory tam nemaju co robit a len sa kavickuju... ? ? ? zeby znovudrodenie kvality DPB???
teda mysli sa to auto, lebo ako to citam, dost zle to vyznelo...
pohladom na zahmlenu karlovku sa vsak zda, ze elektricky chodia v oboch smeroch, neviem, teda ako to teda naozaj je...
1. O HTML tagy si ma uz obral!
2. To, ze som namiesto vomit dal bleee, bola nahoda, vobec som netusil, ze ten smajlik je tak pomenovany!
Tak sa trosku uvedom...
?
Updaty sa sami nerobia, takze kludne mozes nafotit vela kvalitnych fotografii, upravit ich a popisat, a potom mozu byt updaty kazdy den Okrem toho v ramci celeho iMHD mas updaty v priemere castejsie ako kazdy den, staci si pozriet kazde mesto Ak by bol kazdy den update, z hornej casti Uvodnej stranky by zmizol skor, ako by si ho pozrela polovica ludi. Takze tolko k updatom
Vrtacik: Este raz budem musiet kvoli tebe premenovavat smajle, tak prides o HTML tagy, ok?
test, Vrtacik: dakujem za najdenie 2403-ky a este doplnim, ze dnes uz na svojom mieste bol aj 2827
Ak vam vynechal nejaky spoj, tak to bolo mozno prave preto, ze
v pondelok:
- o 10. h. nepremavali trolejbusy na linkach 201 a 202 na konecnu Cilizska pre dopravnu nehodu
- o 13.30 h. autobus linky 86 privrel do dveri ruku dietata, pricom doslo k zraneniu
- pred 18. h. nepremavali elektricky na linkach 8, 9 a 14 v Ruzinove pre nevolnost cestujuceho
- od 21.34 do 22.28 h. nepremavali elektricky na linkach 1, 5 a 12 pre nehodu osobneho auta, ktore skoncilo v kolajisku pri Iuvente (news uz o tom pisal)
v utorok:
- v rannych hodinach dosiel o predne sklo autobus na linke 37 pre pobludeny kamen
- pred 8. h. mal dopravnu nehodu s osobnym autom aj autobus na linke 85
(V)
- 2630 o 18.10 h. docasne odisiel na plnicku z linky 34/4 (nahradu, ak nejaka bola, neviem)
- 2629 po 18.30 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/4, nahradil ho ZV 2800
26: 1801
27: 1009, S 1011
83: 2814, 2816, 2809, 2629, 2826, 2801, 2829, 2825, S N 2819, 2626, 2818, 2940, 2812
? M: ZV 2800/4
504: 1322
v stredu:
26: 1814
83: 2825, 2829, 2818, 2819, 2827, 2812, 2823, 2813, S N 2626, 2814, 2623, 2404, 2826
504: 1808
Toto si nemozem odpustit: Udelujem pochvalu vodicovi 6613 dnes vecer na 202/2
- vyborna technika jazdy, plynule naslapy bez akehokolvek trhnutia, ziadne zbytocne prudke rozjazdy ci brzdenia, proste elegantna, rychla a prijemna jazda
- fajn vykureny voz, kurenie vypinal (s vynimkou par usekov s extremne debilne rozlozenymi sekciami a vyhybkami) fakt len tam kde musel (sekcie, vyhybky) a na minimalnu dobu (zvycajne do 1-2 sekund bolo znovu zapnute)
- na zopar zastavkach dodatocne otvoril dvere dobiehajucim, a zasa tam kde nikto nena(vy)stupoval, zvytocne nevetral...
...kiez by tak jazdili vsetci ?
...linkY - 63 a 67.. 63 tam stoji uplne zbytocne. Rovnako by som dal na znamenie na Galvaniho aj ostatne zastavky, ale Avion by asi proti zastavke Hypernoha prostestoval, keby bola ZZ ?
A preco by mala? Na to aka hyperdolezita linka tam chodi, je to dost dolezita zastavka..
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
d3k0
Vrtacik: Este raz budem musiet kvoli tebe premenovavat smajle, tak prides o HTML tagy, ok?